Zwierzątka z kasztanów i plasteliny to kolejna propozycja na jesienne aktywności. Pisaliśmy już wielokrotnie, że uwielbiamy kasztany! Rodzinnie! Lśniące, najlepiej prosto po wypadnięciu z kolczastej łupiny. Wspólne szukanie, zbierania a później tworzenie ludzików, zwierzątek, torów, wzorków czy po prostu ozdabianie nimi mieszkania (pięknie wyglądają w przezroczystych wazonach czy słojach).

Robienie ludzików z kasztanów przy użyciu wykałaczek może okazać się zbyt trudne dla najmłodszych dzieci, natomiast z plasteliną poradzi sobie każdy maluch! Kotki, pająki, żaby, myszki, ślimaki, żółwie opanowały parapet w pokoju B.

http://kreatywnieaktywnie.pl/jesienne-drzewo-stempelki/ http://kreatywnieaktywnie.pl/jesienne-drzewo-stempelki/ http://kreatywnieaktywnie.pl/jesienne-drzewo-stempelki/ http://kreatywnieaktywnie.pl/jesienne-drzewo-stempelki/ http://kreatywnieaktywnie.pl/jesienne-drzewo-stempelki/ http://kreatywnieaktywnie.pl/jesienne-drzewo-stempelki/ IMG_9806 http://kreatywnieaktywnie.pl/jesienne-drzewo-stempelki/ malowanekasztany10

Jeśli podobają Wam się nasze jesienne drzewa w takiej wersji, może do gustu przypadną Wam także nasze inne jesienne, kreatywne prace plastyczno-techniczne:

Udostępniajcie, lajkujcie na FB a w komentarzach dzielcie się swoimi pomysłami na jesienne zabawy z dziećmi!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *