Zły Kocurek. Gwiazdka. Nick Bruel Mamania
Biblioteczka

Książki na zimę – Zły Kocurek. Gwiazdka. Autor Nick Bruel. Wydawnictwo Mamania.

Rozpoczynamy na blogu cykl wpisów książkowych związanych z Bożym Narodzeniem, zimą, Mikołajem. Kiedy byliśmy dziećmi uwielbialiśmy przedświąteczny czas. Wieczory robiły się coraz dłuższe, w domu zaczynało pachnieć suszonymi pomarańczami, piernikami i  można było dłużej niż zwykle siedzieć pod kocem, pić gorące kakao oraz słuchać historii czytanych przez rodziców czy dziadków. 

Co prawda mamy dopiero listopad, ale książki zaczniemy przedstawiać Wam już teraz, żebyście mogli wybrać te najpiękniejsze, najfajniejsze, najodpowiedniejsze dla Was i Waszych pociech. „Zły kocurek. Gwiazdka” Nicka Bruela, wyd. Mamania to książka formatu A4, w twardej oprawie, w której tekst wpleciony jest w barwne ilustracje. Bestsellerowa seria wyróżniona przez New York Time’sa liczy kilkanaście tytułów (można je czytać w dowolnej kolejności). W gwiazdkowej części kocurek sporo napsocił. Tak naprawdę wcale nie jest zły, a jedynie niesforny, to taki słodki łobuziak, który najpierw broi, później jest mu trochę przykro i próbuję to naprawić (podobnie jak większość dzieci, prawda?). Proste, rymowane, śmieszne zdania sprawiają, że trudno młodym czytelnikom powstrzymać się od śmiechu. I bardzo dobrze! Druga część książki jest nieco stonowana i dzieci same z siebie przestają się śmiać i słuchają w skupieniu. Zakończenie mądre, z puentą. Celowo nie zdradzamy za dużo, żeby zachęcić Was do sięgnięcia po książkę.

Zły Kocurek. Gwiazdka. Nick Bruel Mamania

Zły Kocurek. Gwiazdka. Nick Bruel MamaniaZły Kocurek. Gwiazdka. Nick Bruel MamaniaZły Kocurek. Gwiazdka. Nick Bruel Mamania IMG_2410 (Copy)

smartcapture

smartcapture
smartcapture

smartcapture

UWAGA! Mamy też dla Was konkurs, w którym do wygrania jest jeden z egzemplarz „Złego Kocurka”. Zasady są proste – w komentarzach pod postem lub na FB – kliknij dodajcie portret złego kocurka wyczarowany przez Wasze dzieci. Technika prac dowolna. Może to być rysunek, wydzieranka, wyklejanka itd. Im bardziej kreatywnie, tym lepiej 🙂

REGULAMIN:

 1. Organizatorem konkursu jest blog KreatywnieAktywnie.
 2. Sponsorem nagrody jest Wydawnictwo Mamania.
 3. Będzie nam miło, jeśli polubicie nasz fanpage (jeśli do tej pory tego nie zrobiliście 😉 ) oraz post konkursowy, udostępnicie go na swoim profilu i zaprosicie do zabawy znajomych!
 4. Nagrodą w konkursie jest książka „Zły Kocurek. Gwiazdka” Nicka Bruela.
 5. Jedna osoba może dodać nieograniczoną ilość zgłoszeń.
 6. Za zgłoszenie uznaje się zdjęcie przedstawiające pracę plastyczną, której tematem jest portret złego kocurka. Zgłoszenie powinno także zawierać imię i wiek dziecka.
 7. Konkurs organizowany jest na terenie Polski i adresowany jest do osób pełnoletnich.
 8. Konkurs trwa od 05.11.2018 r. do 18.11.2018 r. do godziny 24.
 9. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone najpóźniej do dnia 23.11.2018 r.
 10. Zwycięzca zostanie wyłoniony przez autorów bloga KreatywnieAktywnie na bazie subiektywnej opinii.
 11. Uczestnik, który zwycięży, w ciągu trzech dni powinien przesłać dane, na które ma zostać wysłana nagroda.
 12. Podanie danych (imię, nazwisko, adres) przez uczestnika jest dobrowolne i wyraża on zgodę na ich przetwarzanie w związku z konkursem (jedynie w celu wysyłki nagrody).
 13. Facebook nie jest organizatorem konkursu, nie uczestniczy w żadnych działaniach, w związku z tym nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jego przebieg.
 14. Decydując się na udział w konkursie, Uczestnik oświadcza, że zna i akceptuje powyższy regulamin.

POWODZENIA! 

Możesz również polubić...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.