Mooole książkooowe, hop, hop! Dzieje się! Trwa akcja Wielkiej Wymiany Książkowej. Jeśli dla Was  „książka i możliwość czytania to jeden z największych cudów naszej cywilizacji”/Maria Dąbrowska/, to zobaczcie o co chodzi w akcji i ruszajcie przejrzeć Wasze półki z książkami 😉

wielka wymiana książkowa

Akcja Wielkiej Wymiany Książkowej organizowana jest przez Magdalenę Erbel http://savethemagicmoments.pl we współpracy z Eweliną Mierzwińską http://ewelinamierzwinska.pl . Grafiki akcji przygotowała Kasia z http://yummymummyideas.pl.

Cel – podarować drugie życie książce! 

Niezbędne szczegóły znajdziecie na blogu organizatorki  w tym wpisie http://www.savethemagicmoments.pl/2017/04/przeczytaj-i-podaj-dalej-czyli-wielka.html

Moje książki na wymianę:

wymianaksiazkowa (3)

wymianaksiazkowa (7)

wymianaksiazkowa (4)

wymianaksiazkowa (5)

wymianaksiazkowa (1)

wymianaksiazkowa (2)

wymianaksiazkowa (8)

wymianaksiazkowa (3)

wymianaksiazkowa (1)

wymianaksiazkowa (2)

wymianaksiazkowa (4)

wymianaksiazkowa (5)

„Siostry” Agnieszka Krawczyk – wymienione z Lustro Rzeczywistości  na „Central Park” G. Musso

„Przyjaciele i rywale” Agnieszki Krawczyk – wymienione z Lustro Rzeczywistości na „Jak Cię zabić kochanie” A.Rogozińskiego

„Cztery rzęsy nietoperza” Hanny Kowalewskiej – ostatnia z części sagi o Zawrociu (można czytać nie znając poprzednich książek) – wymienione z mommy reading na „Dziewczynę na klifie”.

„Morderstwo na Korfu” Alka Rogozińskiego  – wymienione z bibliofilembyc.pl/ na „Pensjonat wśród róż”.

„Dziewczyna z pociągu” – wymieniona z Neavecreations na „Księgę wszystkich dusz, Czarownica”

„Szukając Emmy” – wymieniona z Moje pasje na „”Błękitne niebo i czarne oliwki”

„Strategia Wenus” stan dobry, pozostałe książki stan idealny i bardzo dobry – raz przeczytane.

Książki Katarzyny Michalak, „Bigamista” oraz „Szukając Emmy” to  wydania kieszonkowe, mogę wymienić ewentualnie dwie na jedną 😉

Piszcie, pytajcie. Wam i sobie życzę owocnej wymiany a później miłej lektury. 

28 thoughts on “Wielka Wymiana Książkowa”

  1. Ok, już przejrzałam co tam masz ciekawego :) Chętnie wymienię się na „Central Park” Musso i „Jak Cię zabić kochanie” Alka Rogozińskiego :) Zapraszam na priv (bartoszkowoo@gmail.com).

  1. Nasz kochany kocur nie do wymiany 😉 On uwielbia książki! Zawsze mości się koło mnie kiedy biorę książkę do ręki :) Wzajemnie, owocnej wymiany i fajnych tytułów na półkach!

  1. Niestety nie widzę nic dla siebie z tych co u Ciebie zostały :( Może masz jeszcze coś do dorzucenia 😉 Na przykład fajny kryminał albo obyczajówkę? Daj znać :)

  1. Hej, „Siostry” wstępnie już wymienione niestety (czekam tylko na ostateczne potwierdzenie i dam info we wpisie). Później dorzucę kilka nowych pozycji, zajrzyj, może coś innego Cię zainteresuje a ja zerknę na Twoje książki :)

  1. „Przyjaciele i rywale” wstępnie już wymienione niestety (czekam tylko na ostateczne potwierdzenie i dam info we wpisie). Później dorzucę kilka nowych pozycji, zajrzyj, może coś innego Cię zainteresuje a ja zerknę na Twoje książki :)

  1. Hej, niestety już zdążyłam wymienić „Dziewczynę z pociągu” :( Może znajdziesz u mnie coś innego?

 1. Jaka szkoda,że tak późno się o Wielkiej Wymianie dowiedziałam. Mam masę książek, którym mogłabym podarować drugie życie i są takie, o któych marzę . Cóż, pozostaje mi czekać na następną wymianę.
  pozdrawiam

  1. W takim razie do zobaczenia w kolejnej wymianie 😉 Ja się wciągnęłam maksymalnie! 😉 Świetna akcja, naprawdę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *