#akcjaleśnapolana,Plenerowo

WAKACJE 2021 z akcją #akcjaleśnapolana

WAKACJE tuż-tuż! Startujemy pełną parą z naszą akcją #akcjaleśnapolana. Będzie zielono, aktywnie, kreatywnie i będą nagrody dla najaktywniejszych uczestników!

Dobiega końca rok szkolny. Dzieci w dużej mierze spędziły go przed komputerami. Lekcje online, zajęcia dodatkowe online, warsztaty online…

las

Jaka jest idea akcji?

Spędzanie czasu w przyrodzie! Z dala od ekranów, zgiełku miast, pośpiechu i nieustającego pędu. WAKACJE to doskonały czas na bycie OFFline, na wylogowanie się z komputera, telefonu, na bycie w przyrodzie i na wszelkie outdoorowe aktywności!

Akcja leśna polana

Leśna polana to synonim lasu, morza, gór, łąki, jeziora i każdego innego miejsca, w którym możecie obcować z przyrodą. Czerpać z niej wszystkimi zmysłami, chodzić boso po trawie, zbierać kamyki, muszelki, słuchać śpiewu ptaków czy szumu fal. To taki trochę powrót do czasów naszego dzieciństwa, kiedy wdrapywanie się na drzewa, leżenie na łące i patrzenie w chmury czy wypatrywane kijanek w jeziorze było czymś normalnym, oczywistym, zwyczajnym.

Wierzymy, że nasza #akcjaleśnapolana zachęci Was do spędzania czasu w plenerze, tym bardziej, że w tym roku czekają na Was wspaniałe nagrody książkowe! Jakie? Dowiecie się już niedługo.

Co trzeba zrobić, żeby wziąć udział w akcji?

Wyjść z domu! Wybrać się do lasu, na łąkę, do parku, na górski szlak i w każde inne miejsce, w którym jest choć trochę zieleni, przyrody, natury. Odpocząć, naładować akumulatory lub rozładować energię, głęboko oddychać, bawić się, po prostu spędzić czas na łonie natury.

#Akcjaleśnapolana toczy się na Instagramie. Aby do nas dołączyć, trzeba dodać zdjęcie lub zdjęcia z hasztagiem #akcjaleśnapolana oraz oznaczyć nasz profil @kreatywnieaktywnie

Niech social media zaleją zdjęcia zanurzonych w przyrodzie dzieciaków! Odwiedzajcie się nawzajem, inspirujcie, my także obiecujemy do każdego z Was zajrzeć.

PS. W kolejnym wpisie dodam Wam nasze pomysły na plenerowe aktywności.

Możesz również polubić...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.