Biblioteczka,Jesień

Książki na jesień 2-6 lat

Jesienne książki idealne na jesienne dni! Dłuższe wieczory są świetną okazją do czytania. We wpisie pokażę Wam kilka książek utrzymanych w jesiennym klimacie dla dzieci w wieku mniej więcej 2 – 6 lat (ta granica oczywiście jest ruchoma). 
Tym razem nie dodam szczegółowych recenzji każdej z książek, mam za to dla Was mnóstwo zdjęć i krótkie opisy 🙂
  Piękny pop-up o porach roku z wydawnictwa Usborne. Mała ilość tekstu (po angielksu) zachwycające, trójwymiarowe ilustracje. Nasza córka po prostu uwielbia!
  Pory roku krok po kroku. Jesień. z wydawnictwa AWM, aktualnie trudno dostępna. Fajna rozkładana książka, z rymowanym tekstem i ładnymi ilustracjami idealna dla dzieci w wieku przedszkolnym .
  Wyścig po Złotego Żołędzia z serii Amberek. Jedna z ulubionych książek Neli, z morałem i ślicznymi, charakterystycznymi dla Katy Hudson ilustracjami.
  Wiewiórki, które nie chciały się dzielić kolejna uwielbiana pozycja. Bardzo kolorowa, rymowana opowieść o tym, że warto się dzielić i ze sobą współpracować.
  Wesoły Ryjek i jesień to dłuższe opowiadania przeplatane obrazkami o codziennych sytuacjach, które spotykają sympatycznego Ryjka. Idealne dla dzieci 4-5 letnich.
  Niespodziewani goście z serii Przygody Królcy Marty to pozycja, która albo kogoś zachwyci swoimi ilustracjami, albo wręcz przeciwnie, uzna je za kiczowate. Zerknijcie i sami oceńcie. Treść mądra, z morałem. My lubimy.
  Tappiego znają chyba wszyscy! Tappi i Kocyk Mocyk to kolejna część przygód dobrotliwego Olbrzyma. Tym razem Szepczący Las spowiła jesień.
  Stella wraz z mamą i Pikusiem pokazuje najmłodszym jakie skarby oferuje nam Ziemia.
W jednym z naszych wcześniejszych wpisów znajdziecie jeszcze kilka jesiennych pozycji – kliknij tutaj
  Jeśli jeszcze nie obserwujecie nas na Instagramie, to serdecznie zapraszamy na nasz profil – www.instagram.po/kreatywnieaktywniee, na którym niemal codziennie pokazuję wartościowe książki dla dzieci 🙂 A Wy macie swoje ulubione, jesienne książki ?

Możesz również polubić...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.