Ostatnio naszym książkowym numerem jeden są Historyjki dla małych uszu”Joanny Wachowiak z ilustracjami Anity Głowińskiej, o których już kiedyś chyba wspominałam. Krótkie, proste, napisane przystępnym językiem opowieści o zwierzętach. Każda z morałem, pełna ciepła, z wyjątkowymi obrazkami. Bohaterami są zwierzątka, które często na swoich błędach uczą się empatii, cierpliwości, wrażliwości, zyskują wiarę we własne siły, w moc uśmiechu, wartość wytrwałej pracy. Ulubioną historyjką Bartosza jest pierwsza w zbiorze, o motylku cytrynku 😉

Książka została uznana za najlepszą ksiażkę na wiosnę 2015 w konkursie o tej samej nazwie (w kategorii książki dla dzieci) – więcej na stronie konkursu – kliknij.

Na przekór pustosłowiu. Czczej gadaninie. Czystej komercji. Dobrze sprzedającemu się banałowi. Promować mądrość i pozytywne, a przecież nie zawsze łatwe do przyjęcia wartości. Joannie Wachowiak udaje się to po raz kolejny – mówi Karolina Mucha. – W krótkich, prostych opowiadaniach dla najmłodszych pisze o tym, co ważne i dobre.

bartoszkowo nowości w biblioteczce malucha

h2

h3

bartoszkowo nowości w biblioteczce malucha

h5

Autorka pisze bloga, na którym znajdziecie wiele ciekawych informacji, recenzje jej ksiażek, poznacie inne tytuły dostępne na rynku wydawniczym – BLOG AUTORKI.

Ja zamówiłam już kolejne pozycje, na pewno wkrótce Wam je przedstawię. Cieszymy się, że nasz syn tak lubi czytanie i mamy nadzieję, że tak będzie już zawsze. Chwile, w których bierzemy ksiażkę, siadamy na kanapie, przytulamy się do siebie i czytamy, są bezcenne.

Historyjki możecie kupić np. TUTAJ.

3 thoughts on “„Historyjki dla małych uszu” Joanny Wachowiak”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *