„Dziecko w podróży”  to portal dla aktywnych rodziców! Trafiłam tam przed jednym z naszych wyjazdów w poszukiwaniu sprawdzonych miejsc przyjaznych rodzinom z dziećmi. I przepadłam!!

dzieckowpodrozyPortal oprócz wielu praktycznych informacji, zniżek czy konkursów zawiera relacje blogerów z wakacji, weekendowych i jednodniowych wycieczek. Znajdziemy tu opisy i zdjęcia przetestowanych przez rodziców z dziećmi – w Polsce i za granicą – pensjonatów, ośrodków wypoczynkowych, hoteli, campingów, sal i placów zabaw, parków rozrywki czy aqua parków.

Najpiękniejsze miejsca na Mazurach, górskie szlaki, którym da radę wózek ;), czyste bałtyckie plaże, ścieżki rowerowe, zabytki w dużych miastach, wiejskie skanseny i wiele innych miejsc sprawdzonych i opisanych pod kątem rodzinnej turystyki. To w Polsce. I póki co dla nas najbardziej interesujące, ale rodzice, którzy myślą o podróży do najdalszych zakątków świata również znajdą tutaj garść informacji i porad – od podróżowania z nosidłem mało znanymi szlakami po komfortowe hotele all inclusive.

W zakładce „niezbędnik podróżnika” możemy przeczytać m.in. o udzielaniu pierwszej pomocy, zagrożeniach związanych z kleszczami czy barszczem Sosnowskiego, poznać aplikacje do śledzenia telefonu dziecka czy zalety i wady różnych środków transportu.

Polecam wszystkim rodzicom planującym bliższe i dalsze podróże z dziećmi.

13 thoughts on “Dziecko w podróży – portal dla aktywnych rodziców!”

  1. Fajnie, że polecasz taka ściągę. Przyda się, bo dużo jeździmy, często szukamy przyjaznych miejsc.

  2. Dobrze wiedzieć, na pewno będę tam zaglądać – a może nawet sama podeślę im jakieś relacje z naszych wycieczek :) Pozdrawiam i zapraszam do siebie częściej :)

    1. Mam nadzieję, że się przyda. Dla mnie ten portal jest o tyle fajny, że większość to nie puste reklamy, a relacje „zwyczajnych” ludzi.

  3. Super są takie miejsca w sieci. Wierzę, że dzięki nim więcej rodziców aktywnie spędzi czas ze swoimi pociechami. Również wyznaje i promują taki styl życia:)

    1. Więcej rodziców spędzi aktywnie czas ze swoimi dzieći i zaszczepi w nich bakcyla aktywnego spędzania czasu jak same dorosną 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *