pan brumm
Biblioteczka

Daniel Napp. Pan Brumm utknął na dobre.

Nic nie zapowiadało niedzielnej katastrofy aż tu nagle, trach, stało się! Pan Brumm utknął na dobre. Gdzie i w jaki sposób? Tego dowiecie się czytając książkę Daniela Nappa a przedsmak znajdziecie poniżej 🙂 

Pan Brumm to niedźwiadek o sporych gabarytach. Wielki brunatny niedźwieź, jak mówi o nim nasz syn, wielbiciel jego przygód. A że niezgrabny i za każdym razem nieświadomie wywołujący lawinę przezabawnych zdarzeń? Właśnie w tym tkwi jego urok! Tym razem Pan Brumm sięgając po słoik z miodem, niechcący potrącił łapą słój z rybką o imieniu Kaszalot. No i zaczęło się! Słoik na głowie, noga w konewce, ręka w garnku na mleko… dalej nie będę zdradzać 😉 Przeczytajcie sami!

 

daniel napp pan brumm utknął na dobre

daniel napp pan brumm utknął na dobre

daniel napp pan brumm utknął na dobre

pb4 pb5

daniel napp pan brumm utknął na dobre

 

Książkę można kupić np. TUTAJ.

Jeszcze kilka słów o autorze. Daniel Napp to młody, dobrze zapowiadający się niemiecki pisarz i ilustrator książek dla dzieci. Na język polski przetłumaczonych zostało kilka tytułów z serii o Panu Brummie. Z niecierpliwością czekam na resztę!

Na uwagę zasługuję też strona internetowa Daniela Nappa – kliknij TUTAJ.

Autor pokazuje nam jak wygląda jego miejsce pracy, w jaki sposób powstają ilustrację, znajdziemy tam też krótkie opisy i zdjęcia książek oraz bardzo ciekawy dział, gdzie ZA DARMO możemy ściągnąć fajne rzeczy związane z bohaterami ksiązek Nappa, np. memory, zaproszenia, papier prezentowy z Panem Brummem, szablony do zrobienia misia-pajacyka itd.

To wszystko dostępne TUTAJ.

daniel napp pan brumm

daniel napp pan brum

 

dnpr1

 

Możesz również polubić...

2 komentarze

  1. Super! Podoba mi się 🙂 Zapisuję na naszą listę must have – szkoda, że prócz rodziców nikt nie chce Mai kupować książeczek 🙁

    1. admin says:

      U nas na szczęście dziadkowie i chrzestni też czasami kupują 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.